geniusz.webp

CENTRUM ROZWOJU GENIUSZU 

Obudź w sobie Geniusz przejdź

z nami 8 komnat Złotego Pałacu Miłości i poznaj siebie w PEŁNI - Program Złotego Pałacu Miłości jest integracją wszystkich Twoich doświadczeń byś poznał (a) siebie w Pełni.

Wykorzystać uśpione dotąd neurony w mózgu, nieaktywne części DNA. Możesz obudzić w sobie zdolności o których nawet nie śniłeś. Masz w sobie nieograniczone potencjały. Możesz wznieść się ponad ograniczające Cię programy narzucone z zewnątrz. Możesz kreować swoje życie takie jakie naprawdę pragniesz z głębi Duszy. Przekażę tutaj różne tajniki jak uwolnić się od starych programów, nawyków, jak aktywować swoje świetliste ciała, jak uzyskać dostęp do intuicji, nieskończonej Wiedzy Wszechświata, jak aktywować swoje uśpione talenty, i jak w ogóle zmienić swoje życie tak by czuć się spełnionym.

Kto może w tym szkoleniu brać udział? Co można uzyskać?

(Zarówno dzieci jak i dorośli. Mający problemy z nauką, "zacofani w rozwoju", jak i o wyższym ilorazie inteligencji. Co może Nam to dać? Lepsze wyniki  w szkole, pracy, możliwość realizacji swoich marzeń, uaktywnić wręcz geniusz. Skutki uboczne: wyjście z nieuleczalnej choroby, lepsze zdrowie, finanse, nowe zdolności... tj.  telepatia, dostęp do kosmicznej Wiedzy....)

Szkolenia dostosowane do potrzeb grupy.

Może być np. nastawione np. na polepszenie wyników w nauce, albo na uzdrowienie siebie, czy aktywację swoich talentów, czy wręcz  uaktywnienie w sobie naturalnych zdolności telepatycznych i nie tylko co daje wgląd m.in. w kosmiczną Wiedzę poprzez którą możemy tworzyć wynalazki, projekty dając Nam rozwój przy okazji również finansowy. Inny kierunek jaki może być obrany w grupie to wyeliminowanie symptomów opóźnienia w rozwoju umysłowym, emocjonalnym i fizycznym, czy wyjście poza toksyczne uzależnienia np. alkohol, nikotyna itp.

Stosujemy techniki mentalne, ale i używamy technologii kryształowej i nie tylko w oparciu o wiedzę z zakresu fizyki falowej, energetycznej, odkrycia różnych naukowców oficjalnie nieznane ale i własne wieloletnie eksperymenty, doświadczenia i odkrycia.

Masz dość słabych ocen w szkole, słabej pozycji zawodowej, a może chciałbyś odkryć swój niepowtarzalny talent, czy po prostu wyzdrowieć pomimo że uznano że jest to niemożliwe. Nasze szkolenia opierają się na zupełnie nowych  paradygmatach rzeczywistości. Chcesz poznać i uaktywnić swoje nieograniczone możliwości to zapraszamy.

W programie:

m.in. Podłączenie się do punktu zerowego Wszechświata (Matrycy energetycznej Wszechświata)

Reset toksycznych programów, trucizn blokujących twój mózg, DNA, geniusz

Aktywacja większych obszarów mózgu

Sterowanie, zmienianie kodów DNA, połączeń między neuronami w mózgu

Wszechświat jako hologram energetyczny, falowy oraz nieograniczone możliwości jakie to Nam daje

Święta Przestrzeń Serca

Programowanie rzeczywistości

Sterowanie funkcjami ciała

Zdalne widzenie, telepatia

Samouzdrawianie

WARSZTATY  -   350 zł plus kryształ, sesja indywidualna 250  zł lub karnet na 5 spotkań 2 godzinnych ze zniżką. 

Zapisy:

tel.kom. 791-328-528, 508 - 238 - 381.

email: jaro1979@wp.pl