Medytacje 

Intencją uczynienia tej prostej stronki jest połączenie kreacji w tym teatrze życia boskim czyli muzyki mis kryształowych, śpiewu Aniołów oraz medytacji Otwartego Serca i uśmiechniętych terapii ukochania siebie.

Udostępnię dla was tutaj medytacje mające na celu zaopiekowanie się swymi ludzkimi aspektami gdy pojawia się smutek, złość czasem wychodzi jeszcze na powierzchnię jakaś stara rana czy blokada na jaką się zgodziliśmy w swym rozwoju. Muzyką, Poezją oraz śpiewem kryształowym oraz terapiami jakie wam oferuję pragnę ukochać wszystko to co jest takie jakie jest na dany moment byś zrozumiał/a, że akceptacja siebie oraz pozytywna motywacja i wybór tworzenia w Pięknej Energii Nowej Ziemi - przyniesie ci natychmiastową ulgę - wybór zdrowia na każdej płaszczyźnie oraz świadomość tego co tworzysz gdy jesteś uważny/a w ciele, umyśle, sercu i duchu swoim.

 

To połączenie holistyczne powoduje natychmiastową zmianę w matrycy Twojej i Twego rodu oraz mocą Twych konstruktywnych nawyków wpływa kolektywnie na pole kwantowe całej Planety. Pamiętaj to Ty Jesteś zmianą, którą pragniesz widzieć we Wszechświecie.

I nie ma tego na zewnątrz co by najpierw nie urodziło się w Twym wnętrzu.

Ten czas jest czasem odnalezienia wewnętrznej Mądrości, Wrażliwości, Połączeniem aspektów Kobiety i Mężczyzny jako pełnowartościowych rozpoznanych w sobie Boga i Bogini ofiarujących sobie Miłość.

Na tej stronie oprócz terapii Duszy będą  informacje  o warsztatach, Ceremoniach Miłości, Koncertach oraz wyjazdach i naszych spotkaniach online na platformie Zoom.

Każdą z udostępnionych tutaj nagrań możesz nabyć dla siebie za niewielką opłatą a warsztaty jakie zorganizuję w niewielkich grupach pomogą ci przejść ze mną ten proces transformacji i ukochania w sobie wszelkich aspektów z jakimi siłujesz się w sobie jako człowiek a które przyszły do ciebie jako uczucia i myśli byś się nimi jedynie zaopiekował , zatroszczył i podjął odpowiednie działania by stać się w Pełni urzeczywistnioną Miłością jaką pragniesz widzieć w Świecie. Jestem tutaj dla Ciebie Przyjacielu, Przyjaciółko byśmy wspólnie trzymając się już za ręce uczynili życie na ZIEMI piękną przygodą gdzie ludzie o otwartych i odważnych duszach siebie widzą, dzielą się swoimi talentami i wzrastają w swej mądrości tworzenia Pięknego ŚWIATA Razem.

As featured in

Homepage

Subskrybuj i wspieraj moje działania na Pięknej Planecie Ziemia  :

© 2023 by On the Trail. Proudly created with Wix.com

  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • YouTube