KOMNATA DZIECKA 

60962635_10157361657977704_6354954802253
74664559_10157849680622704_2367939526120

As featured in

Drugą Komnatą Złotego Pałacu Miłości przez jaką przechodzimy by spotkać się ze sobą jest nasze wewnętrzne dziecko - spotkanie z Radością, Odwagą, Mocą Wyrażania siebie poprzez wszystko to co wypływa z naszej ekscytacji Serca i jest naturalne i piękne.

 

Często nasze Dzieci odbijają nasz własny obraz Rodzica a nasza zmiana spojrzenia na Dziecko i otwartość widzenia w nim czystej, przejawionej Miłości ...pomimo czasem frustracji, zniechęcenia, zmęczenia Mamy jest przekroczeniem ważnego progu ukochania dziecka w sobie.

Bo wiadomo bywają różne momenty i dni dla każdej Matki i dla Matek naszych Mam, naszych Babć i całego Rodu wspieranego bądź nie przez świadome Ojcostwo.

 

Ta komnata Dziecka pozwoli ci spojrzeć na wszelkie doświadczenia dzieciństwa, zintegrować w sobie to co uznasz za brak ...by za moment w tym doświadczeniu odnaleźć skarb Pełni - bo każdy brak możesz wypełnić jedynie Ty przyzwoleniem sobie na Miłość.

Wtedy obejmujesz swe dziecko jednocześnie obejmując siebie bo stając po stronie Dziecka zawsze wygrywasz.

Komnata Druga otwiera nas na nowe podejście do potrzeb dziecka i widzenia w nim Mistrza, doceniania jego drogi i Mistrzostwa oraz Pełni Komunikacji swych potrzeb, nadsłuchiwania ich.

W komnacie tej zobaczymy siebie jako Dzieci. Poprzez zabawę, śmiech, muzykę, bajki Duszy  porozmawiamy ze sobą zapraszając do zabawy wszystkie nasze dzieci by zobaczyć, że każde dziecko jest piękne.

Nie ma dzieci trudnych ...trudne są tylko momenty oddzielenia od widzenia siebie w Miłości.

Kiedy odnajdujemy miłość pojawia się nieograniczona twórcza moc dziecka, które jest widziane, docenione i może dokonać wielkich rzeczy. 

W Komnacie Drugiej pracuję z Tobą - Mamą lub z Tobą Tato  - z rodzicami, którzy  przychodzą  do mnie na sesję by wyrazić niewyrażalne, połączyć się ze swoją pasją i radością i poczuć w sobie ten żar i ogień kreacji Dziecka, które przychodzi tutaj nie po to by cię zadowolić lecz po to by doświadczać tak jak Ty. Jedyne co Ty potrzebujesz zrobić to zadowolić sam siebie wtedy Twoje dzieci będą szczęśliwe.

Zapraszam na sesje z wewnętrznym Dzieckiem, wyjazdy integracyjne i spotkania w ramach Złotego Pałacu Miłości i przejścia przez wszystkie Komnaty Serca by ukochać siebie.

Sophia Serce Ziemi