OFERUJEMY WAM NOWY PROJEKT ZŁOTY PAŁAC MIŁOŚCI, SESJE Z DUSZĄ , WYJAZDY, KONCERTY I JUŻ NIEBAWEM GALERIĘ I BLOGA O DUSZY ORAZ RADIOWE AUDYCJE.

 1. ZŁOTY PAŁAC MIŁOŚCI we współpracy z Mistrzami Nowych Energii by otworzyć każdą z komnat i doświadczyć jej skarbów.

Warsztaty i spotkania poszczególnych komnat Pałacu będą ogłaszane w zakładce aktualności po ustaleniu najbliższych terminów spotkań.

Czeka nas wszystkich Piękna Przygoda bo Mistrzowie Pałacu przechadzają się już z nami w przestrzeniach radiowych audycji Złotego Pałacu Miłości.

Moja Dusza się czasem niecierpliwi bo nigdy nie wiesz do czego zaprowadzi cię dany pomysł czy idea tej ekscytacji za jaką podążasz gdy masz Otwarte Serducho.

Szykujcie się Królowie i Królowe. Szukam też miejsc do współpracy takich Pałacowych :) Projekt się rozwija z każdym dniem:) W blogu piszę też książkę Złoty Pałac Miłości i jest ona historią życia pisaną w rozkwicie i prowadzeniu mej Duszy. Czyli przed nami niespodzianki.

2.Zajęcia z kryształami oraz Rozmowy z Duszą - cykl  spotkań z dobieraniem kryształów, pracą w polu kryształowym oraz coaching i bieżące zadania do zrealizowania bo Dusza lubi czuć się dobrze:) 150 zł sesja. Również spotkania online ( umawiam się poprzez maila : energianowejziemi@gmail.com)

3. Ceremonie Miłości i Koncerty Mandali Dźwięku na zamówienie. Koncerty (  w trakcie sesji kryształowych i koncertów działamy w polu kryształowym transmutując informacje w wyższe złote energie światła by zakotwiczyć je na Ziemi i wcielić w nasze działania dnia codziennego)

Zapraszamy na Cykliczne Koncerty oraz Kręgi Serca .

 

4.Sesje z dźwiękiem mis tybetańskich, kryształowych oraz kryształami - masaż energetyczny - cena 150 zł sesja 1,5 godz.

5.Zajęcia jogi i medytacji Oddech Miłości.

6.Taniec Spontaniczny i nasze rozmowy z Duszą 

7.Coaching Duszy - bieżące porządkowanie przestrzeni

( pracuję z słowem, obrazem, kryształem, dźwiękiem, ciałem, emocjami byś poczuła, że masz wpływ na swoja rzeczywistość bo wtedy Dusza się cieszy. Karnety na 5 sesji ze zniżką.

Sesje są w przystępnych cenach w pakietach od 100 zł

( wykupienie 3 sesji )

Jednorazowe 150 zł wzwyż w zależności od potrzeb Twej Duszy.

Piszcie jeśli porządkujecie tematy rodzinne, zdrowotne, partnerskie, jeśli chcecie być bardziej kreatywni i czuć kontakt z Duszą ....koniecznie działajcie i ukochujcie siebie Aniołki bo tylko tak spełniają się marzenia czasem wymaga to wielkiej odwagi i skupienia. Od tego tu jestem.

Zamierzam na tej stronie utworzyć jeszcze :

Sklepik czyli Galerię Rzeczy Pięknych - Skarby Królowej 

Czytajcie Bloga i jeśli czujecie, że chcecie wydać  książkę Złoty Pałac Miłości  proszę wpłacajcie na konto z nazwą : Złoty Pałac Miłości - dziękuję za dar mej Duszy.

Każda osoba, która wpłaci na ten Złoty album  zostanie wpisana na listę i otrzyma książkę gdy zostanie ona już wydana mocą współtworzenia z Duszą.

FB_IMG_1573763844167.jpg
MISY.jpg
KRYSZTAŁOWE ANIOŁY.jpg