Złoty Pałac Miłości - opis projektu Nowej Ery.

Aktualizacja: kwi 26

Ty i Ja zawsze Szczęśliwi i Wolni - Radośni, Spełnieni w swym Geniuszu Serca i Umysłu Gdy przyzwalamy sobie dotknąć naszych Serc i Dusz to już jest inne spotkanie.

Widzimy siebie we wszystkim tak jasno a nasze oczy lśnią tą Złotą Prawdą.


Aktywujemy naszą mądrość ...wszystkie nici DNA - pomagamy sobie w sobie obudzić Moc Światła - przechodzimy przez bramę Otwartego Serca by wkroczyć do Złotego Pałacu Miłości.

Tutaj panuje doskonała harmonia. To tak jakbyś wrzucił kamień w wodę a ona w centrycznych kręgach aktywuje tajemne przejścia do Komnat Twego Geniuszu.

Jednocześnie już otrzymujesz Boskie tęczowe, złote i diamentowe Prowadzenie Duszy.


Zanim wejdziesz do Złotego Pałacu Miłości być może potrzebujesz jeszcze odwiedzić jego piwnice - tam zostawiłeś(aś ) jakiś skarb Twej Duszy i jedyne co potrzebujesz zrobić to rozpakować go - wypłakać stare łzy, ukochać siebie w złości na coś czego sobie nie dałaś (eś ). Wszystko jest w porządku. Tak już możesz sobie to dać już czas - odpakuj prezent w piwnicy iluzji umysłu na swój własny temat. Poczuj ciszę w każdej Twej wyrażanej emocji i komórce , która woła tu jeszcze o Miłość - nawet może to być czasem krzyk Duszy . Zaakceptuj siebie we wszystkim co jest. Nawet gdy jesteś w tej piwnicy Duszo Cudowna. Potrzebowaliśmy się cofnąć do wszystkiego co masz w sobie uznać

w tej piwnicy.

I nagle wychodzisz na zewnątrz do natury - odnajdujesz po drodze kryształowe skarby - minerały, drzewa i strumienie, ogień i żywioły ogrzewają cię - dają ci swoją mądrość byś ukochała siebie kryształowo.


Wchodzisz do Kryształowej Komnaty bo Otwarłaś Swe Serce i tutaj kryształy opowiadają swą historię o tym jak lśniącym jesteś dziś Diamentem.

Kryształowa Komnata jest zarazem aktywacją ostatniej 8 komnaty Twojego Geniuszu.

Ponieważ kryształy uczą cię wychodzenia poza dualność doświadczeń (czego nie potrafiłeś (aś ) zrobić jeszcze z poziomu piwnicy w której Twe doświadczenie jawiło się czasem traumą). To w tej chwili już Przeszłość bo trauma była potrzebna jedynie by rozpoznać swą Moc.


Tu stoisz już ponad przeciwieństwami doświadczeń i aktywujesz w sobie głębokie połączenie z esencją Boskości Złotym Pałacem na równoległej linii czasu Miast Światła.

Ta Miłość przyjmie każdą iluzję Twego Umysłu mocą dostrojenia do tej wibracji światła

i Miłości Stwórcy. Jedyne co potrzebujesz zrobić to zaufać i uwierzyć.

Kryształ przyjmie każdą Twoją iluzję. Przyjmie i przemieni ponieważ niesie ze sobą swą mądrość gdy Ty jesteś gotowa( y) otworzyć się na nią w swym wnętrzu i puścić z ciała stare napięcia - oddać kryształom by aktywowały wyższą świadomość i potencjał pamięci w strukturach DNA.

Wszyscy jesteśmy z sobą połączeni w sieci kryształowej Ziemi więc w tej komnacie bardzo mocno poczujesz swoją rodzinę Duszy.

To pragnienie bycia blisko swej rodziny Duszy jest powrotem do Domu Boga i Złotego Pałacu w jego Królestwie.

Gdy tak się dzieje Twoja Dusza uznaje Mistrzostwo każdej z tych wołających cię Dusz i zaczynacie współpracować ze sobą - tworząc nowy świat - nową złotą erę na Ziemi. Jesteście w swym wyborze już poza wszelkimi odgrywanymi rolami i schematami i nawet jeśli one w dalszym ciągu się pojawiają w waszym życiu nie mają już nad wami mocy.

W komnacie tej odbywają się zajęcia z Mistrzami Nowej Ziemi we współtworzeniu tej złotej jakości i wymiany darów Duszy między wami.


Ta komnata jest też przenikaniem innych komnat bo w każdej z komnat jest już wszystko.

Znajdziesz tu bardzo wiele radości, otwartości, ekspresji, tańca i zabawy. Spotkania Mistrzów poza dualnością są celebracją Szczęścia bycia i odnalezienia siebie - Duszy

i Nadduszy oraz Boga. Po to tutaj Jestem- mówi Dusza.


Wchodzimy zatem do Złotego Pałacu Miłości jak Dzieci ( które zaczynają wędrówkę na ziemi jeszcze wolne od gier i schematów później im wdrukowywanych). To czystość Serca układa te kryształy i jest Strażnikiem Anielskim tworzenia świata w tej kryształowej odsłonie tu i teraz. Strażnicy czystych wibracji są potrzebni ponieważ dzięki ich działaniu w świecie wiele Dusz może odnaleźć Złoty Pałac w ich wnętrzu.


Druga Komnata jest komnatą muzyki i ekspresji Twórcy, który nauczywszy się kochać siebie kryształowo chce cieszyć się darami życia i muzyki jaką tworzy w lekkości.

Tutaj śpiewamy razem Pieśni o wysokich wibracjach, które docierają z naszego Złotego Pałacu Miłości poprze światło po najdalsze zakamarki iluzji czy mroku oddzielenia.

Tutaj rozbrzmiewają kryształowe misy i łączymy się we wspólnych dźwiękach naszego Geniuszu Serca, które rozpoznało drogę zamanifestowania i sprowadzenia tej czystej wibracji światła na Ziemię.


Trzecią Komnatą Złotego Pałacu Miłości jest Komnata Słowa bo "słowo ciałem się stało i zamieszkało między nami " w Królestwie Boga na Ziemi, łącząc Ducha i Materię tu i teraz.

Wszystkie wiersze, przekazy Duszy, audycje radiowe w tej komnacie nabierają sensu i każde złote działanie do którego prowadzi Twe odważne Serce jest tutaj w Pełni rozpoznane.

Bo droga niewidzialności Twej wibracji wcześniej w świecie 3d była wskazana byś

zaufał( a ) w swe Mistrzostwo i w mądrość Duszy. Tu nie ma już znaczenia jak to zrobiłeś (aś), że Twe Prawdy się zamanifestowały ...tu nie ma już chronienia siebie przed czymkolwiek bo jest tylko ta czysta wibracja widzenie siebie w swej niepowtarzalności i boskości. Tak to Ty jesteś Boską Istotą. Umysł należy do świata - on ciebie tutaj doprowadził ale dalej idziesz już za głosem Duszy.

Umysł będzie cię dalej wspierał bo łączysz go z Geniuszem swego Serca i momentalnie manifestujesz to czego pragniesz w wibracji 5 i 7 wymiaru i wzwyż jeśli tak zadecydujesz.


Czwartą Komnatą Złotego Pałacu jest Komnata Bogini - Królowej. tutaj dbamy o swe ciało bo wciąż żyjemy na Ziemi a ciało potrzebuje naszego umiłowania. Wszystkie skarby ziemi są tutaj do naszej dyspozycji oraz cała galeria rzeczy pięknych, która zostanie aktywowana na tej stronie już wkrótce. Tak mówi Dusza. Spotykamy się w tańcu , siostrzaństwie - tworzymy piękne przedmioty manifestując światło w materii - bo każda nasza kreacja w formie - zdjęć, rękodzieł, obrazów, olejków, kremów , kolorowych spódnic, zdrowego jedzonka i wszystkiego co podnosi nasze wibracje byśmy czuli się lekko jest kreacją Stwórcy, który cieszy się darami Ducha w Materii. Bo wszystko co tworzymy zachwyca i inspiruje oraz pokazuje nam Królową jak Boskie Jesteśmy :)


Piątą Komnatą jest Komnata Króla i Królowej - jest ona całkowitym przyjęciem wszystkich relacji, wszelkich naszych doświadczeń świadomego czy mniej świadomego partnerstwa.

Przyjmujemy i uwalniamy naszych Partnerów do Pełni Szczęścia biorąc odpowiedzialność za połączenie tej wibracji męskiej i żeńskiej energii w sobie.

Wtenczas Król i Królowa mogą w Pełni się widzieć i współtworzyć Piękny Świat.

Na tym poziomie poznasz i przyciągniesz do swego życia wszystkie Dusze, które równoważą jakąkolwiek iluzję braku męskiej czy żeńskiej energii w sobie nawzajem.

W tym zrównoważeniu energetycznym jasno widzimy Królową i Króla - szanujących siebie nawzajem i wzmacniających swe diamentowe dary Szczęścia.

Jeśli po drodze do tej komnaty coś ma się przekształcić w Twoim życiu tak się stanie w lekkości i akceptacji bo Ty już wiesz, że tak bardzo kochasz siebie.

Królowa pozwala odejść ze swego życia tylko tym Królom, którzy nie przynależą do ich Królestwa już. Zawsze w królestwie jest właściwy Król i Królowa. Moja Dusza wie, że jest w drodze do Pełni manifestacji takiej jakości już dziś. I się cieszy.


Szóstą komnatą jest komnata Dziecka ( dziecko przewija się przez wszystkie komnaty cały czas ) - otwartości, radości, uważności, obecności i bezwarunkowej miłości oraz czystego Serca. Dziecko Kryształowe, Diamentowe jest skarbem nowej wibracji Ziemi do której obecnie dostraja się cały świat widząc w tym Dziecku Mistrza takim jakim ono jest.A zawsze przychodzi jako Nauczyciel i pokazuje ci wszystko to co jedynie Ty możesz ukochać w sobie. Dla tych Dzieci powstaną na Ziemi harmonijne Miejsca w których ich potrzeby będą usłyszane, docenione i uwolnione dla Pełni aktywacji ich Geniuszu. Każdy z nas w dalszym ciągu nosi w swym Sercu takie Dziecko.

Siódma Komnata Złotego Pałacu jest Komnatą Dzikości Serca - jest związana z Naturą,

wszystkim co żyje i daje życie na tej i innych planetach. Mądrość tej Komnaty polega na odczuwaniu głębokiego połączenia z każdym stworzeniem, drzewem, roślinką, zwierzęciem...fauną i florą, żywiołami Mocy - Ogniem, Powietrzem, Ziemią, Wodą, Eterem. Każdy żywioł i każda istota jest błogosławiona, czysta w swej istocie i godna poszanowania i oddania hołdu jej boskości. Dzikość Serca pojawiła się też na samym początku gdy wracasz do piwnicy występuje w odrobinę innej formie ( zdolnością jej jest harmonizowanie traumy)

Ósma Komnata Złotego Pałacu Miłości - Centrum Rozwoju Geniuszu - tutaj otworzymy przed Tobą bramę dla wynalazków nowej ziemi, nowych technologii oraz współtworzenia globalnych projektów budowania Miast Światła oraz Złotego Pałacu Miłości , Miejsc Mocy na Ziemi spójnych z duchową ekonomią, nowymi technologiami i naturą w poszanowaniu do wszystkiego co nas otacza. W Komnacie znajdą się wszelkie urządzenia zdrowia i technologie nauki stworzone poprzez aktywację swych nadprzyrodzonych talentów.

Zaczynamy jednak tworzenie od energii i własnej aktywacji bo wszystko najpierw zaczyna się od energii - materia jest wtórna i czeka na nasze manifestacje.

Każda z komnat zawiera w sobie skarb Duszy, która by wzrastać potrzebuje jedynie odnaleźć siebie w każdym z doświadczeń Twojego życia by zintegrować swą Mądrość.

Komnaty będą otwierały się w zależności od naszej gotowości do ich aktywacji i mocy współtworzenia Nowej Ziemi w Nowej Pięknej Energii Współpracy - Obfitości i Radości napełniania się mocą Ducha i wcielania tej Mocy w Materię w najpiękniejszy sposób - poprzez spotkania ludzi o czystych intencjach i Otwartych Sercach skupionych na budowaniu Rajskiej wibracji na Ziemi.

Dziś biorę cię za rękę jak Przyjaciela byś ukochał siebie tu i teraz we wszystkim czego doświadczasz na Ziemi w Miłości.


Plan :


Środa godz 12 - audycje Otwarte Serca - wstępne pogaduszki z Twórcami Nowej Ziemi

Czwartek godz. 20 - Budujemy Złoty Pałac Miłości.. Zapraszam co tydzień do otwieranych Komnat jednego Mistrza. Zapraszamy na wspólne warsztaty jeśli poczujesz gotowość. Wszystkie informacje podamy w zakładce aktualności.


8 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
173431564_10159481244022704_387001828766