Dzikość Serca

Aktualizacja: kwi 25

Dusza mi mówi rób co chcesz...Tańcz, kochaj, żyj i śpiewaj ...

Nie patrz na to czy jesteś rozczochrana czy potrzebujesz fryzjera.

Nie patrz na to czy ktoś cię rozumie czy uzna za pijaną życia smakiem.

Smakuj życie we wszystkich odsłonach ..idź za głosem Serca gdzie czujesz i jak czujesz..

Po swojemu. Nie oceniaj ludzi. Oni zawsze gadają i mają prawo do swych smaków, zapachów wiosny , lata, zimy czy jesieni ...

Ty ciesz się sobą bezgranicznie, bezwstydnie. Możesz zatrzymać dla siebie swój raj a możesz odsłonić dziko to co uznasz na dany moment za inspirację dla siebie samej.

Czym jest ta boska bezwstydność i zrzucenie maski iluzji i trzymania się jakieś wyznaczonej ramy funkcjonowania na ziemi czy schematu postępowania ?

Dusza się śmieje ? Eh to iluzja ....ta poprawność form.

Moja strona jest niezrozumiała czy jeszcze tego nie pojmujesz ?

Oh jaka to dla mnie ulga przyznać się do tego ...do mojego widzenia i czucia świata.

Normalnie przychodzi Pani ..mówi tak ..popraw to i to ...zmień to i to ..to możesz , to wypada , to warto pokazać ..a to już nie ..to profesjonalne , to widoczne , to ładne a to brzydkie ...ot mam to gdzieś ...tak głęboko we mnie ta dzikość serca krzyczy - dość !

Nie będę zrozumiana. Nie będę poprawna, Nie będę dostosowana ..

Miałeś tak choć raz. Dusza krzyczy , oburza się, tupie, łamie reguły , buntuje się ..

A potem pytaj Duszy ..co chcesz mi powiedzieć ..jaki kierunek wskazać ...jaką drogę zaplątać ...bym w Pełni Mocy szła za Twym Przekazem Serca i rozpaliła swój ogień nie spalając siebie ?

ufff..jaka ulga być w tym Złotym Pałacu Miłości w Komnacie Dzikości Serca krzyczeć całym swym czuciem , które woła - Powróć do siebie w Pełni maleńka ....

Nie będziemy tacy sami ..nie będziemy się rozumieli .. lecz ja się wznoszę, lecę gdzie chcę, robię co czuję, mam chęć poznawania siebie w dotyku, tańcu i melodii słowa, które kocham nie od dziś i eksperymentuję z nim w tysiącach odsłon mych twarzy jakie mijasz na ulicy beznamiętnie lub tak bardzo namiętnie jak chcesz..

W Tobie jestem ja a Ty jesteś we mnie .Bo jestem Królową a Ty Królem.

Od kiedy założyłam czerwoną sukienkę wzbiłam się ponad tłum i poleciałam wysoko ...

Straciłam kontakt z ziemią , materią i ciałem bo najpierw chciałam zwiać z tej Planety.

A potem co ? Ciężki i twardy powrót do ciała i ból ...

Po co chcesz by bolało - pyta Dusza ? czy nie lubisz doświadczać siebie tutaj w twardej materii ? Ot co i jazda bez trzymanki. I dziki taniec ..zapomnienie czasem.

Kto z was to zna ? Niejeden Geniusz był z tego świata delegowany z powrotem do krainy Dusz by rozpoznać, że nie tędy droga...

Wracaj maleńka ...wracaj do ciała, do życia , do doświadczenia , do siebie.

Jesteś Cudem , Boską Istotą , Dzikością ekspresji , życia , twórczości , tajemnicy, nieznanego.

Czasem Dusza lezie gdzieś w nieznane miejsca bo ją ciągnie ..ten dziki zew ..by ukochać przeszłość w każdej odsłonie Mistrza , który stoi obok i puka do drzwi serca.

Czy ja mogę kogokolwiek ignorować. No jasne , że tak. Mam swoje granice.

Lecz jeśli wiem, że sprawa mnie jakoś dotyka , porusza, coś we mnie uzdrawia , ukochuje to to się liczy i nie ma znaczenia kto i jak to oceni bo nikt nie ma nade mną mocy oprócz mnie samej Bogini w czerwonej sukience.

Twarz się zestarzeje a skóra pomarszczy, słowa, myśli, emocje ...przeminą ..

Przyjdzie inna Bogini w czerwonej sukience. Ile z nich już wcześniej ginęło dla słowa, idei życia - dla Ciebie by coś pokazać światu.

A świat nieruchomo czeka na mądrość Bogini na jej Spokój i Ukochanie siebie we wszystkim już. No puść to. Tańcz. Pijana czy trzeźwa, ładna czy brzydka, stara czy młoda, pomarszczona czy o gładkim licu. Puść to i tańcz weź życie w swe ręce i poczuj ten przepływ dziki jaki czujesz gdy czytasz słowa Sophijki ...ot co ..ten blog taki jest.

Czasem mówią tu Anioły a czasem Królowa się odezwie ...jak chce , kiedy chce i jak poczuje. Z błędami czy bez błędów, z odpowiednią liczbą przecinków czy nie...tu to nie ma znaczenia ..jarzysz ? Nie chcę w to grać. Nie chcę udawać lepszej niż jestem bo jestem już doskonała taka jaka jestem ...z każdą fałdą, blizną życia i zmarszczką ....

I powiem ci, że mamy w sobie tak wielką moc światła, ze nasze ciało to czuje ..naszą Moc wyboru siebie we wszystkim już. Totalnie i bezkompromisowo.

Cały czas można by powiedzieć popełniam błędy a moje błędy są największymi skarbami Duszy bo wskazują na potencjały, które mam.

Jeśli zakryłabym przed światem pierwszy taki błąd i cień siebie samej jakie światło w sobie mogłabym odnaleźć ? Po co mi sztuczne światło iluzji i uznania jeśli nie jestem Prawdziwa ? Wszystko stworzyłam tu sama każde słowo i każdy werset. Nieprofesjonalnie ....i co ? śmieje się Dusza ....oh Ty Dzikości , Radości Tworzenia ...pozwól sobie wyrażać siebie i odkrywać kolejne warstwy tego co znajdziesz w komnacie Prawdy.

Gdy pozwolisz sobie na to tak totalnie. Wtedy jasność pojawi się sama. Każdy post i czucie i każdy kolejny Twój film stanie się historią Przebudzenia życia, Geniuszu Serca

i zmartwychwstania w tym co odczytujesz w sobie odNowa.

Dziś utulam wszystko to co umysł uznał za brzydkie we mnie, za nieudane, niechciane co powinno być inne niż takie jakie jest ..utulam siebie w tym tak bezwarunkowo i bezgranicznie, że tylko ja mogę to zrobić i dać sobie do tego prawo.

Gdy wzniosłam się ponad tłum wiedziałam, że jestem Boginią.

Gdy wzniosłam się ponad tłum wiedziałam, że mam Talent.

Gdy wzniosłam się ponad tłum nie myślałam o reszcie tylko o sobie samej.

Gdy wzniosłam się ponad tłum wiedziałam, że nadejdzie moment kiedy i Ty zapragniesz wzlecieć wraz ze mną. I to jest ten moment. To jest ta opowieść. O Złotym Pałacu Miłości i dzikości Serca - które jest Przebudzeniem do Wolności na Ziemi.

Kocham Cię - Sophijka <3


Dusza mówi - Dzikość Serca z poziomu wchodzenia do Piwnicy Podświadomości jest uzdrowieniem starej traumy doświadczeń

Dzikość Serca z poziomu diamentowego wejścia w Ciszę jest aktywacją Geniuszu i naszego Powołania na Ziemi do budowania Pięknego Świata Razem. Zarówno Piwnica jak i Pałac oraz jego brama Otwartych Serc jest naszym głębokim przypominaniem o naszej Boskości. Z poziomu Diamentowego jesteśmy zawsze Młodzi i zdrowi.13 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
173431564_10159481244022704_387001828766