Jesteś doskonały już dziś ze wszystkim z czym Jesteś.

Czasem doświadczam złości ...jest taki dzień, że intencja Złotego Pałacu Miłości

i zakotwiczanie światła w ciele jest bardzo bolesne ale prosiłam o przyspieszenie to mam.

Obiecałam sobie tylko jedno być ze sobą w czystej intencji i nie manipulować własnymi emocjami. Jak coś jest na tapecie i wyłazi - to dobrze. Chciałaś więcej światła więc się tylko ciesz - mówi Dusza. A ona uczy mnie wszystkiego i daje skuteczne narzędzia:)

I wiecie co - nie ma oddzielenia to już jest jasny dla mnie fakt.

Oddzielenie jest brakiem wolności i manipulowaniem emocjami w strachu przed wolnością ot co ....wiele osób wybierze niewole bo to łatwiejsze nic nie potrzebujesz zmieniać tylko ulec byciu bezwolną kukiełką.

Wolny człowiek wszystko w sobie może odnaleźć - pozostaje młody, zdrowy i czuje się bezpiecznie sam ze sobą. Gdy doświadcza emocji przekuje w złoto każdą treść jaką niosą - biorąc głęboki oddech i rozpoznając co sam sobie uczynił gdy uwierzył ślepo w jakiś aspekt swego doświadczenia. To się nazywa Przebudzeniem :)

Chcesz innego świata? On nie nadejdzie zanim się nie Przebudzisz ?

Wejdź ze mną do piwnicy gdzie upchałeś wszystkie swe emocje by ich nie widzieć ... skontaktuj się sam ze sobą i dokonaj wyboru czy zostajesz przed Pałacem czy idziesz dalej by poznać każdy aspekt siebie samego a to zakłada uwolnienie siebie i wszystkich Twych bliskich od oczekiwań i osądów oraz wszelkich starych iluzji oddzielenia.

Jeden i drugi wybór nie jest ani dobry ani zły. Ludzie dorastają do wolności bo ona jest wyzwaniem. I o tym tu piszę.

A prawda jest taka , że nie ma wstydu i każde doświadczenie niesie ze sobą moc ukierunkowania zawsze na to co możesz zrobić dla siebie lepiej i co możesz sobie dać czego sobie jeszcze nie dałeś. Nie jesteś nigdy sam (a) nawet jeśli będziesz jedną z niewielu osób które pragną iść dalej pomimo dyskomfortu drogi czasem.

Jak wyjść z niewoli własnych uczuć i myśli i wziąć Pełnię odpowiedzialności za to czego doświadczasz w swym życiu?

Wziąć na klatę złość ..oddychaj i puść to. To nie jesteś Ty to fragmenty starych traum musisz to zrozumieć i puścić ....

O tym będzie spotkanie w Komnacie Kryształowej w najbliższy czwartek o godz. 20 w radiu Cenzura, Dream Time, Paranormalium z Rafałem Wyreżyńskim - Mistrzem Nowej Energii. Wyjdziemy poza dualizm i ukochamy siebie we wszystkim już.

Każdy ma prawo wybrać swoje doświadczenie i nawet w niewoli terroru możesz być wolnym w wyborze tej rzeczywistości jaką tworzysz i z jaką się łączysz.

Świat nie może zamknąć w klatce wolnego Ducha - robi to jednak zniewolona Dusza godząc się na taki świat i zasilając go w swej energii. To zawsze jest nasz Wybór.

Jednak wolna Dusza skieruje całą swą uwagę na swój Boski Potencjał i lekcje jakie płyną do nas są przyjęciem Pełni Odpowiedzialności za swe doświadczenie i wszelkie swoje kreacje.

Jeśli coś poszło nie tak. Nie szkodzi. Wybaczamy sobie i idziemy dalej szukając nowych możliwości bardziej z nami spójnych bo uczymy się w każdym naszym doświadczeniu kochać siebie. Dusza pokazuje drogę zawsze gdy mamy w sobie moc przyjęcia odpowiedzi o tym co możemy zmienić lub udoskonalić by nasze życie dostroiło się do Pełni aktywacji naszego Geniuszu.

I w tym momencie jest nas miliardy Wolnych Ludzi światła ...doświadczamy emocji by zamienić je w wyższe uczucia ukochania siebie ...tak chcieliśmy tego doświadczyć by

dokonać kwantowego skoku w swym rozwoju jako ludzkości.

Dziś przekuję mą złość i wejdę do piwnicy Złotego Pałacu by skierować me działania na właściwe tory i nie poddać się. Jest nas wielu


Osoby w mojej przestrzeni światła też o tym wiedzą dlatego , żadna emocja ani myśl nie jest w stanie nas zabrudzić już. Jeśli masz czystą intencję - mówi Dusza wszystko się dostroi do Twojego wyboru wibracji w jakiej chcesz tworzyć.

Schodzi dużo wiedzy z Królestwa złotego a ponieważ wybór Duszy się dokonał - pokazuje mi się droga jasna - na niej są wszyscy ci ludzie - z traumą czy bez traumy ....

w ich wyborach i zrozumieniu czym ta trauma była i jaką niesie informację dla nas.

Śmiałam się nawet sama z siebie , że ten moment jest takim głębokim momentem w mym życiu , że nie jestem w stanie zasłonić sama przed sobą prawdy o tym czym mam się zająć w mym życiu by w każdym aspekcie doświadczenia być spójną z mą złotą wizją Pałacu.

Dlatego wszystko co woła we mnie " obejmij mnie swą Miłością " wychodzi z szafy i szepta .....ta myśl to nie ja ..ta emocja to nie ja ....oddychaj, bądź, ukochaj i żyj dalej , twórz dalej. Nie poddawaj się proszę - szepta Dusza. Dasz radę - ta wizja zostanie odczytana i doświadczysz świata jakiego pragniesz.

Ciesz się tym światem już dziś .On w Tobie jest :)

Teraz w Złotym Pałacu Jestem z Tobą mój Przyjacielu, moja Przyjaciółko.

Ty i kilku Przyjaciół Otwartego Serca niebawem dokona skoku kwantowego bo Jesteście nieograniczonymi w swym Geniuszu Istotami ŚWIATŁA. Każdy z nas może to zrobić.


Więc nawet czasem gdy jakiś aspekt ciebie ....czasem krzyknie czy czuje złość tak jak ja dziś to dzieje się tak po to - by za moment odkryć skarby sytuacji i piwnicy do jakiej schodzisz by w pełni przyjąć siebie we wszystkim zanim pójdziesz dalej ...przygotować się do podróży do Złotego Pałacu Miłości. Mam tutaj przyprowadzić Mistrzów Nowej Energii by spotkać się z każdym z nich w innych komnatach i dokonać swojej Przemiany

a zarazem Przemiany Ziemi, która odczuwa te zmiany w ludziach, utula wszystkie traumy i nasze doświadczenia.

Komnata Kryształowa już się otwiera i jest ona zaproszeniem do świata Geniuszu Serca i Ciszy w której dualizm przestaje być widoczny a zaczyna się zupełnie nowy rozdział życia. Gdzie jesteś Wolny( a) do wszelkich wyborów nowej rzeczywistości Ziemi w równoległym świecie Spełnienia, radości, wdzięczności i błogosławieństwa ...tutaj złość cię przyprowadziła.. przyjęcie jej skarbu bo czułaś niezgodę i bunt.

A dziś czujesz już wdzięczność bo znasz kierunek podróży :)


Wdzięczna za kontakt z Duszą. Boskie Prowadzenie i Mistrzów Nowej Energii moich Przyjaciół na ścieżce Pięknego ŻYCIA :)14 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
173431564_10159481244022704_387001828766