Złoty Pałac Miłości. Zaproszenie do Komnaty Kryształowej.

Jak to się stało, że dotarliśmy do Komnaty Kryształowej pytam swą Duszę.

A ona znów się śmieje tym razem naprawdę jest wesoła.

Byłaś uważna. Odrabiałaś swe lekcje w swojej Mocy.

Ukochałaś drzewo, kamień, otarłaś łzę człowieka i śmiałaś się z dzieckiem do utraty tchu.

No tak to jest z Dziećmi gdy już zaczniesz śmiać się bez powodu - zapominasz o całym świecie. Dziecko to kryształ - otwartość, wdzięczność, miłość, zaufanie, moc, odkrywanie i radość gdy jest szczęśliwe.

Zatem stań się dzieckiem by ukochać w sobie to co czynisz brakiem w sobie.

Komnata kryształowa i opowieść kryształów to trochę taki powrót do stanu pierwotnej lekkości i zaufania życiu.

Gdy czynisz coś bowiem brakiem błądzisz i szukasz po omacku by zrozumieć, że nikt inny tylko Ty - możesz sobie dać wszystko.


Czyli jesteśmy ciągle na drodze odnajdywania siebie w swej Mocy i Wolności ?

Czy wolność można aktywować już na zawsze i nigdy się nie zgubić w labiryncie - spytała Dusza jedne z mych klientek na sesji.


Weź głęboki Oddech - mówi Dusza. I postaraj się nie zgubić ...co się dzieje ?

No tak gubię się cały czas w swych myślach. Jednak gubiąc się jestem świadoma tego , że się zgubiłam więc w każdej chwili mogę zdecydować by wrócić do siebie.


Wolność jest wolnością od zdarzeń zewnętrznych , myśli i emocji jakie nadajesz wszystkiemu na czym skupisz uwagę. Od Ciebie zależy czy stworzysz Pałac czy będziesz spać w szałasie ....jeśli nienawidzisz spania w szałasie - pałacu nie odnajdziesz a gwarancją dla Ciebie jest szałas. Jednak jeśli uczynisz w swym wnętrzu szałas swym pałacem przestrzeń miejsca i zdarzeń otworzy przed Tobą najpiękniejsze miejsca.

A ty znów zamarzysz o szałasie :):)

Ludzie wielkiego świata posiadający tak wiele dziś stoją na rozdrożu swych chorób jakie stworzyli w swym wnętrzu - lęków i obaw utraty majątku, życia i siebie samych.

Ci ludzie zapomnieli, że w ich Sercach jaśnieje diament tak piękny a jego moc łączy się

z uszanowaniem wszystkiego co jest - każdej rzeczy , osoby i doświadczanej sytuacji.

Nasza wolność jest lekcją Mistrzostwa na Ziemi już dziś i o tym są lekcje kryształowe.


Dlaczego rozmawiamy o kryształach i znajdujemy się w tej komnacie ?


Ponieważ nadszedł czas na bilans życia i wybór życia. Bo kiedy wybierasz życie nie możesz się już zatrzymać - przestajesz trząść się nad samym sobą i rozczulać nad bliskimi martwiąc o ich życie. Mądrość kryształowa pokazuje, że lęk i zamartwianie czyni martwym i nieświadomie człowiek dokłada innym to co chciałby im zabrać - więcej cierpienia , niewiary i zwątpienia.


Czy wiesz Kochany Człowieku, że w Komnacie Kryształowej każda kryształowa myśl i czucie Serca aktywuje moc życia otulającą wszystko z czym jesteś gdy decydujesz się na zrzucenie masek i odsłonięcie własnych kłamstw. Wiesz jak to uwalnia :) Mówię bo wiem o czym mówię i mogę bezpiecznie być sobą w swej Pełni już. Czy chciałbyś nauczyć się przemienić swoje myśli poprzez bycie obecnym i pokochać tak mocno siebie ?

Czy chciałbyś przemienić swoje lęki ukochując siebie we wszystkim co stworzyłeś/aś w swym życiu w tym właśnie celu ?

Nauka Złotego Pałacu Miłości i rozkwit to wiedza, którą przynoszę by już dziś pokazać ci drogę życia za życia. Na umieranie jest jeszcze czas choć powiem ci, że gdybyś wiedział ile razy już umierałeś pewnie byś nie uwierzył.

Zresztą każdego dnia umieramy do rzeczy z których już wyrośliśmy - starych wersji oprogramowania nas samych.

Dzieje się tak gdy pojawia się zrozumienie, że pewne nasze nawyki czy schematy działań przestały nam służyć. Ot pstryczek elektryczek ....cyk już nie ma ...cyk nowy program już jest.W co grasz teraz ?

Pamiętam Duszo jak kiedyś goniłam za pracą na etacie by dostosować się do matrixa jak to mawiał mój Tata " żyj jak inni normalni i ogarnięci ludzie " powiedziałaś mi cicho..

nie słuchaj innych Mistrzów poza sobą - rób co kochasz, tańcz gdy pragniesz i śpij gdy potrzebujesz odpocząć. I pracę wybierz sama. Nawet jeśli zbłądzisz a pójdziesz drogą Duszy wszystkie splątane drogi rozplączesz a twe wcześniejsze działania ujrzą światło dzienne dzięki Twej wytrwałości i zaufaniu w boską moc kreacji jaką niesiesz i jaką się dzielisz. I z czasem ta decyzja zbliżyła mnie do Ojca - zobaczyłam bowiem swoją niewiarę w siebie oraz przyjęłam dziedzictwo Ojca - moc manifestacji w materii tego co zrodzone z Ducha we mnie. I wtedy Ojciec i dziecko są ponownie razem bo oboje są gotowi przyjąć skarby swej mądrości na Ziemi. I to jest proste z dzisiejszej perspektywy wzlatywania ponad swe wszystkie doświadczenia niczym orzeł.

Ta prostota to kryształ tej komnaty - skarb żywej Prawdy ze sobą i podejmowania prostych działań w zgodzie z Duszą.

Kto przestaje tańczyć i śpiewać, cieszyć się każdym dniem uczynił siebie martwym za życia - szeptała Dusza.

A co zrobić w czasach takich jak dziś ? Gdy tysiące ludzi wątpi w życie ?

Dlaczego ludzie umierają pytam Duszy ?

Bo tak wybrali. Każde doświadczenie tu na Ziemi jest wyborem gęstej materii i zakotwiczenia w niej Ducha Życia i Miłości lub odcięcia od Duszy i wiary w zewnętrzne autorytety i informacje.

Jeśli wyczerpują się zasoby energii, radości, pasji tworzenia, wolności, pokoju , wdzięczności, piękna, spełnienia siebie, współodczuwania, wybaczenia wówczas Dusza odchodzi.

Czy może wrócić ? Oczywiście w każdej chwili gdy z całego Serca zapragniesz by wróciła. Często przychodzą do mnie ludzie, którzy nie wiedzą dlaczego cierpią.

Chcą przywrócić jakiś stan bycia za którym podąża ich umysł bo tam czują się bezpiecznie. I tak należy zrobić odzyskać to poczucie bezpieczeństwa -

lecz już nie na zewnątrz w rzeczach, ludziach, oczekiwaniach, osądach.

Ten stan harmonii buduje kryształowa komnata. W niej w całkowitej szczerości ze wszystkim czego doświadczasz możesz odnaleźć wskazówkę swej Duszy i wyjść poza kontrolę, walkę, złość, smutek i lęk ponieważ wchodząc w Moc Duszy doświadczasz połączenia z wszystkimi rolami w które zdecydowałeś się zagrać by kolektywnie stworzyć to czego doświadczasz teraz. Gdy to zrozumiesz wyjdziesz poza dualizm

i matrix. Staniesz w Pełni swojej Mocy i zaczniesz budować inną już energię tę złotą.

Stajesz się alchemikiem czyż to nie ekscytujące.. Komnata kryształowa otwiera się przed nami na Ziemi uchylając nam Nieba. I płynie energia minerałów, które zabierają swój głos, pokazują pola energii kryształowych byśmy ułożyli się w swej mandali Pełni.25 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
173431564_10159481244022704_387001828766