ZAPROSZENIE DO ŚWIATA DUSZY ROZKWIT ZŁOTEJ ERY NA ZIEMI.ZŁOTY PAŁAC MIŁOŚCI.

Aktualizacja: kwi 22

Witaj moja Umiłowana Przyjaciółko Duszo Moja Najpiękniejsza.

Po łąkach zielonych tańcząca i w strumykach swą Czystością Serca lśniąca.

Ty Prowadzisz mnie zawsze z największym Spokojem i Precyzją określasz każde działanie mego życia gdy widzę Cię we wszystkim - wskazujesz na Jedność i robisz to z wielką gracją istotnie po Królewsku choć czasem i każda Królowa dzikość swą Serca aktywuje gdy czuje i ubrudzi sobie spódnicę.


Czasem jeszcze mój umysł się zgubi - chce tak bardzo wykrzyczeć wizje starej siebie, tych starych wersji oprogramowania, które wciąż i wciąż wyłaniają się z przestrzeni Mroku by szeptać, mówić a czasem krzyczeć o świetle i nowej wibracji na Ziemi, którą czuje ma Dusza całą sobą.

Zgodziłam się na ten eksperyment życia i śmierci, jasności i ciemności, szarości barw i czasem zagubienia w tunelu własnych konfliktów, splątań karmicznych i nieporozumień.

Lecz przyszłaś Ty moja umiłowana Przyjaciółko Duszo Moja i spojrzałaś na wskroś wszystkiego co stworzyłam w swej doskonałej iluzji odkrywania Prawdy i wyłaniania jej

z Mroku rozczarowań , chorób, bólu, zniechęcenia i frustracji bycia niekochaną, samotną, niezrozumianą, szaloną, oderwaną od rzeczywistości matrixa w 100 procentach.


Czysta Moja Przyjaciółko - i moja łzo tańcząca po policzku tak czule dziękuję Ci za Twą Obecność w każdej chwili życia. Dziękuję ci Duszo za Prowadzenie i Wytrwałość bym nie porzuciła siebie. Kiedy pokazałaś mi się w czerwonej sukience kochana Duszo Sophijko roztańczona w radości wiedziałam, że moje życie ma największy sens.

Dlaczego nie uwierzyłam ci od razu ?

Ponieważ potrzebowałam doświadczyć myśli i emocji oddzielenia od samej siebie - od Ciebie i wszystkiego co krzyczało o Miłość.

Dziś powiedziałaś mi Duszo, że już czas i jestem gotowa zbudować Złoty Pałac Miłości wraz z Przyjaciółmi o czystych Sercach, których rozpoznam w sobie.

Duszo pytam - dlaczego o czystych Sercach czy możliwa jest jakakolwiek skaza na Sercu Człowieka na Ziemi ?


Dusza zadumała się i rzekła : Czyste Serce to Serce, które potrafi utulić każde inne Serce

i wskazać mu drogę bez ocenienia błogosławiąc każde doświadczenie jako własne.

Uczyłam cię tego zsyłając ludzi, którzy cię zawiedli i zostawili, śmiali się w twarz Twej inności przejawienia siebie w świecie. I wiesz dlaczego tak się działo ? Bo zostawiłaś samą siebie we mgle , mroku i zależności od kogoś uznania.

Czyste Serce jest gotowe patrzeć poprzez iluzje Oddzielenia i wypłakać wszystkie łzy kłamstwa w jakie uwierzył Człowiek gdy siebie porzucił ślepo wierząc , że przynależy do systemu, religii czy władców tego Świata.


A więc mam zbudować ten pałac ? - spytała ma ziemska Ewa ?

Jak mam to zrobić ? Nie mam przecież środków na koncie, strony internetowej, odpowiednich narzędzi, ziemi pod budowę miejsca .Poza tym każdy ma swoją inną wizję

i pragnie działać po swojemu by coś osiągnąć dla siebie.

Dusza moja uśmiechnęła się i rzekła : to doskonale. Każdy potrzebuje dać sobie wszystko najdroższa. Podaruj sobie ten Pałac Złoty bo jesteś Królową Miłości.

Tutaj to już moja ziemska Ewa nie wytrzymała ....ależ po co mi tak wielki Pałac i czy naprawdę tego potrzebuję ?


Każdy buduje swoje miejsce - powiedziała Dusza. Twoim obrazem Duchowego Domu jest Złoty Pałac w Mieście Światła. Prowadzą do niego centryczne okręgi rozchodzące się po tafli wody jak kamień, który je tworzy wrzucony w toń wody.

Te centryczne okręgi wibracji to doskonały moment dokonania wyboru o takiej manifestacji złotej ery na Ziemi. Każdy Król i Królowa mają swój Pałac( mniejszy czy większy nie ma znaczenia ) jednak w miejscu takim odbywa się mnóstwo wydarzeń

i zjazdów Królewskich, organizowane są Konwenty Otwartych Serc. Mieści się nawet radiostacja, która nadaje na cały świat. Teraz zasięg jest ważny.

To już tego nie ogarniam jak wiele potrzeba zrobić teraz ?


To już się Dusza uśmiała. A co myślałaś Sophijka siedzieć na tronie jeszcze będzie czas

a teraz trzeba działać. Do tej pory uczyłam cię być niewidzialną( bo ta umiejętność ci się przyda jeszcze), uczyłam cię rozmawiać z Duszami, Poprzez kontakt z toksycznymi ludźmi, których spotkałaś uczyłam cię wychodzić poza schematy i kochać siebie.

Wiesz jak przemienić nienawiść w miłość. Wiesz jak rozplątywać karmiczne iluzje i splątania energii mocą zakotwiczenia w świetle Królestwa Twego Duchowego Domu.


Czy wciąż chcesz wątpić w swe umiejętności - spytała Dusza ?

Chciałaś narzędzi - więc uczę cię robienia własnej strony, budowania audycji w radiu, uczę cię aktywacji pół magnetycznych Serca bo przyciągasz ludzi jak magnez.

Dusza westchnęła ...eh te Anielskie pogadanki, Konkret teraz konkret....

Napiszesz książkę - tu możesz skorzystać z potencjału wszelkiej możliwej kreacji słowa, czucia, życia w jego dzikości przejawienia. Ta książka rozpoczyna swój rozdział już dziś. Będzie bestselerem bo inaczej być nie może kiedy wmiesza się w działanie Dusza co Serca ludzi porusza. Sophijka jesteś Wielka !


I co z tym Złotym Pałacem ? Czy ta opowieść się wreszcie zacznie bo już się niecierpliwię ?

Zaraz.. zaraz - przecież ja tylko buduję napięcie. Nie wiesz przecież kto to będzie czytał

a napięcie najlepiej rozładuje zauważenie jego obecności. Stwórz sobie tyle napięć ile potrafisz a potem je obserwuj ze spokojnym oddechem ...i co żyjesz ? - nie ma to jak dobry humor na początek.


Złoty Pałac jest miejscem spotkań Twórców Nowej Ziemi. Obecnie wiele osób na Ziemi ma swoje mini Pałace - domy, domki , domeczki w naturze lub mieście. Są to Pałace naprawdę Królewskie wiesz dlaczego ?

Bo wibrację Złotego Pałacu nosisz w sobie niezależnie od tego ile posiadasz takich wybudowanych domków. Pałac jest przemienieniem i ukochaniem wszystkich aspektów doświadczeń na Ziemi by odnaleźć harmonię i działać jedności z naturą, ludźmi i pojednaniem z Duszą, Nadduszą, Bogiem. Jeśli Twoje życie jest przykładem takiego Pojednania wszelkich aspektów doświadczeń żyjesz w Prawdzie. Jeśli coś jeszcze jest do ukochania - ukochuj i oddychaj , płacz, wzdychaj , tup i krzycz a potem siedź w ciszy i usłysz szept mówiący ci o tej akceptacji w tu i teraz.


Często chcesz zmienić sytuację, ludzi - oh ile razy już słyszałam o zmianie męża a nawet dzieci ....normalnie to się porobiło w tym świecie zamieszanie ? Jednak czy to nie chodzi tak naprawdę o uznanie każdego z ludzi takich jakim jest. Zostaw męża w spokoju. Zostaw świat w spokoju i żyj dla siebie największą miłością. Jeśli to zrobisz tak przy okazji pomożesz kilku osobom. A mąż jak mąż ten temat omówimy w Komnacie Króla I królowej jak przetrwasz bo do tej komnaty zaproszę cię gdy przejdziesz przez komnatę Królowej

i pokochasz tak bezwarunkowo i dziko , bezgranicznie i kolorowo siebie, że już żaden mąż nie namiesza ci w głowie gdy sama o tym nie zdecydujesz.

Złoty Pałac - tu już Dusza widzę naciska by o tym pisać ....to komnaty rozkwitu wszystkich dziedzin Twojego życia i Twojego Szczęścia. Bo pomyśl skarbeńku nawet chorobę wybierasz po coś. Myślisz sobie oh ten świat ..taki zły ..tyle poplątania i chorób ?


A gdzie jest teraz Twoja Moc kiedy tak piszesz i wybierasz zasilać te agregory ?

Ile razy zasilasz chorobę a ile razy miłość ? Czy Ty potrafisz siebie kochać ? Jak dajesz sobie odczuć tę miłość ? Czy jest ona w dalszym ciągu gonitwą za czymś zewnętrznym by zawładnąć jakąś istotą, splątać ją w swe oczekiwania i wygrać bitwę ?

O nie....nie tędy droga kochanieńki.... droga Duszy to droga rozpoznania w sobie wszelkich aspektów splątań energetycznych, walki i ucieczki od siebie samego. Bo tylko wtedy cierpisz gdy uciekasz lub walczysz jak ten Don Kichot z wiatrakami - ze sobą samym


Złoty Pałac to rozplątywanie wszelkich węzłów jakimi splątałeś-aś siebie by nie czuć siebie ..by udawać ..że bycie Królową czy Królem cię nie dotyczy bo jesteś taki pomieszany , niegodny i oddzielony. I dopóki tak jest nie możesz założyć korony z diamentów.

Założyłam swą koronę jakiś czas temu co nie świadczy o tym, że jestem święta ...pisałam ci przecież o mej dzikości i ziemi oraz o tym jak uwielbiam tulić się do drzew , tańczyć

w falach morskich, śpiewać na całe gardło i podróżować w dalekie kraje by poznawać obyczaje ludzi, kulturę i różne style manifestacji Ducha poprzez zwykłe życie, wytwory pracy rąk tych ludzi, uśmiech przechodnia czy wspólną herbatę jaką pijesz o poranku

z gospodarzem tawerny.

Przecież tu chodzi o normalność - jak trzeba kopać w ziemi kopiesz. Gdy masz pisać książkę i lać wodę to lejesz ...tu moja Dusza pokiwała palcem śmiejąc się do rozpuku.

N widzisz - zakumałaś Sophijka możesz być teraz sobą. Całej wody tylko nie lej od razu byś tych sukienek Królewien co nas odwiedziły tutaj nie zamoczyła ...

I tak oto rozpoczyna się wprowadzenie do mej Bajki zwanej Złotym Pałacem Miłości.


Opowieść tą będę wzbogacała w audycjach radiowych o tej samej nazwie Złoty Pałac Miłości. W każdy czwartek o godz. 20 w radio Cenzura, Dream Time i Paranormalium na żywo spotykam się z moimi gośćmi a potem czasem zostaję na pogawędki w strefie Dream Time u Yubego - on stale rozmawia z Duszą więc to nas kręci.

( płytę wraz z wszystkimi audycjami Złotego Pałacu Miłości dodamy do tej książki po zakończeniu tej pisanej życiem historii budowania złotej ery na Ziemi).

Już dziś możesz dokonać wpłaty na jej wydanie w złotym albumie ze zdjęciami i tym co się odsłoni w tej wspólnej podróży przez Złote Komnaty naszego Wspólnego Rozkwitu

i Współtworzenia. Możesz też zaprosić wydawców do Złotego Pałacu Miłości - niech pojawia się wszelka obfitość dla wszelkich boskich pomysłów Twórców Nowej Ziemi.

To czeka nas przygoda - westchnęła Dusza po czym ucałowała mnie tak mocno i czule poprzez tulące się do mnie dziecko dała znać, że jest obecna i podpowiada mi wszystko a ja ...cóż ja .....wzdycham na mym tronie i czuję się tak jakby wszystko samo płynęło, moje dłonie naciskają jedynie klawisze w otwartości na tą historię, którą chce odsłonić Dusza. Ona wie a ja jeszcze nie. I patrzy na mnie ta Dusza. Czuwa, wibruje i przeszywa. Jest elektryczna jak prąd daje kopa ...no mówię wam taka Dusza to najlepszy Przyjaciel.

I pomyśleć, że większość ludzi szuka jej wciąż gdzieś na zewnątrz na kolanach oddając swą moc a dusza czeka i patrzy głęboko w oczy. Bo jak nie chcesz przyjąć swej mocy to nie.

Zawsze Ty decydujesz i wybierasz a ja Twoja Dusza daję ci wolność we wszystkim.

To już wiecie troszkę o tym Pałacu....c.d.n


9 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
173431564_10159481244022704_387001828766