KOMNATA SŁOWA - AUDYCJE OTWARTYCH SERC

ORAZ   ZŁOTY PAŁAC MIŁOŚCI 

NA ANTENIE RADIA CENZURA, RADIA DREAM TIME, RADIA PARANORMALIUM

Kochani Przyjaciele, 

 

Są ludzie, którzy zawsze będą działać w Mocy dobra łącząc Serca Otwarte.

Nigdy się nie poddają i w radio nagrywają.

Kiedyś dawno temu podczas okupacji mój Dziadek powiedział na antenie Polskiego Radia Wrocław - Tu Polskie radio Wrocław rozpoczynając piękny czas ku Wolności Słowa w miłości do swej pasji radiowej a później telewizyjnej.

Nigdy nie spodziewałam się, że moje życie odsłoni i dla mnie możliwość służenia ludziom poprzez inspirację słowem, które tworzy i buduje w nas Moc, Miłość i Pojednanie.

Z inspiracji i prowadzenia mej Wolnej i Pięknej Duszy utworzyłam na łamach Radia Cenzura audycje Otwartych Serc. Wkrótce do inicjatywy dołączyły także rozgłośnie Dream Time oraz Paranormalium.

Rozmowy z Królową Słowa Sophią są inspiracją  Twórców Nowej Ziemi do rozmów o tym jak budować piękne relacje między ludźmi, inspirować poprzez moc naszych talentów, łączyć się zamiast dzielić w konstruktywnych działaniach budowania w nas  Złotego Pałacu Miłości. Ten Pałac jest połączeniem ciała, umysłu, serca i prowadzeniem Duszy, która rozpoznając swą Mądrość skupia się zawsze na tym co dobre.

Dziś mogą spełnić się nasze marzenia o nowej mądrej edukacji naszych dzieci, życiu w zgodzie z naturą, docenianiu darów ziemi, tworzeniu głębokiego pojednania   we wszystkich naszych relacjach, budowaniu Centrum Rozwoju Geniuszu i aktywacji 12 helis Dna oraz  uznaniu Boskiej Istoty jaką Jesteśmy i stworzenia wielu pięknych miejsc światła na Ziemi.

Te Miejsca Mocy  są aktywowane w matrycy kryształowej Ziemi i możemy wszyscy dostroić się do tej częstotliwości wibracji gdzie wszystko czego potrzebujemy już jest a jedynym naszym zadaniem jest skupić się na działaniach by naszą Ziemię uszanować i zbudować tu Raj. I nawet jeśli nie doświadczamy tego bezpośrednio teraz w okresie przemian mamy możliwość odczuwania i zakotwiczenia tej  energii Nowej Pięknej Pełnej Obfitości Planety Ziemia. Po to tutaj Jesteśmy Wszyscy Bracia i Siostry. Tak samo jak połączył nas ból, śmierć i choroba tak samo łączy nas dziś życie, radość, pasja i miłość jako ogień Wolności naszych Serc.

Radia z którymi połączyłam się w Miłości do Świata to piękne  audycje, muzyka, spotkania z inspirującymi ludźmi i rozmowy na budujące nas tematy w energiach Nowej Ziemi. Niechaj te piękne nasiona miłości będą wspierane i aktywowane przez Mądrość naszych  Otwartych Serc.

Audycje radiowe :

 

Otwarte Serca | Radio Cenzura,Radio Dream Time Paranormalium    - środa godz. 12 

Złoty Pałac Miłości  Radio Cenzura, Radio Dream Time oraz Paranormalium  - czwartek godz. 20 

Streamy:

1/. https://www.paranormalium.pl

2/. http://www.radiocenzura.pl

3/. https://www.radiodreamtime.com

 

Wesprzyj projekt - zbiórka pieniędzy na audycje Otwarte Serca i Złoty Pałac Miłości

Klikając na zbiórkę pieniędzy na paypal zasilasz nasze piękne audycje Otwarte Serca w moc obfitości dla tej pracy jaką wybrało me Serce.

Zawsze potrzebny dobry sprzęt radiowy :) 

Na Yutubie radia Cenzura znajdziecie  również linki do nagrań video.

 

1. Rozmowa z Królową Kryształów Katarzyną Bratumiłą Baran :

 (16) Otwarte Serca 14 04 2021 Katarzyna Baran - YouTube

2.Rozmowa z Mistrzem Nieba na Ziemi Rafałem Wereżyńskim i otwarcie Komnaty Kryształowej Złotego Pałacu Miłości 

(25) Zloty Palac Milosci Rafal Wereszynski - YouTube

CENZURA n4.jpg
CENZURA n2 - Copy.jpg
logo rdt male.png
paranormalium.jpg